Spawacz / Ślusarz
  • Buszewo
wielkopolskie, Buszewo, wielkopolskie, Polska
GENPOWER SP Z O O
16. 4. 2024

Firma GENPOWER zajmuje się profesjonalną obsługą klienta obejmującą doradztwo w zakresie doboru, projektowania, produkcji, sprzedaży i wynajmu agregatów prądotwórczych. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Genpower jest także autoryzowanym dealerem koncernu Cummins Inc.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w przygotowaniu półproduktów, elementów do produkcji w dziale ślusarni: cięcie profili, wiercenie, szlifowanie, pomoc w innych pracach produkcyjnych
  • pomoc operatorom maszyn
  • logistyka wewnętrzna: przewożenie komponentów do produkcji, wózkiem widłowym elementów na stanowiska pracy, odbiór wykonanych elementów, rozładunki dostaw, zabezpieczanie elementów do transportu, załadunki, itd.
  • aktywna współpraca z kierownictwem zakładu

Wymagania:

  • wykonywanie połączeń spawanych zgodnie z dokumentacją techniczną i technologią procesu spawania
  • uprawnienia na wózek widłowy (warunek konieczny)
  • zaangażowanie i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność samoorganizacji pracy
  • uprawnienia spawacza MIG, MAG
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziane uprawnienia TIG
  • zdolność analitycznego myślenia, przewidywania i oceny sytuacji
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • współfinansowanie kart MultiSport
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Praca wielkopolskie
  • Ślusarz wielkopolskie
  • Spawacz wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315