Spawacz - Ślusarz
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Enermont Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac spawalniczych na warsztacie mechanicznym - metoda 141 oraz 135
  • wykonywanie prac ślusarskich - składanie elementów w gotowy produkt zgodnie z dokumentacją lub wzorcem, produkcje jednostkowe
  • pomoc przy remontach urządzeń dostarczanych na warsztat

Nasze wymagania

  • praktyczna, bardzo dobra umiejętność spawania metodą 141 oraz 135 - potwierdzone uprawnieniami UDT; potwierdzeniem umiejętności spawalniczych będzie wykonanie próbek spawalniczych
  • umiejętność spawania zarówno stali stopowych jak i niestopowych, dodatkowym atutem będzie umiejętność spawania miedzi
  • umiejętność posługiwania się palnikiem tlen-acetylen
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się nim
  • praktyczna umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

To oferujemy

  • uczciwe wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji zawodowych (np. kursy i uprawnienia)

  • Praca Warszawa
  • Ślusarz Warszawa
  • Spawacz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584