Spawacz - Ślusarz
  • Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, Opole Voivodeship, Polska
DB Cargo Polska S.A.
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Spawanie konstrukcji stalowych przy naprawie wagonów towarowych Prace ślusarsko monterskie WYMAGANIA: Wykształcenie zawodowe Uprawnienia spawacza metodą 111 lub 135 Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane Uprawnienia dozorowe - mile widziane Podstawowa znajomość rysunku technicznego - mile widziana Uprawnienia ręcznego przecinacza gazowego - mile widziane OFERUJEMY: Dodatkowy dzień wolny od pracy Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do grupowego ubezpieczenie na życie Pakiet sportowy Prywatna opieka medyczna Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół” i kolonii dla dzieci Doładowanie karty przedpłaconej - bonusy na święta Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Ślusarz Kędzierzyn-Koźle
  • Spawacz Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521