Spawacz - ślusarz
  • Golub-Dobrzyń
Golub-Dobrzyń, Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie, Polska
Istrail Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Istrail Sp. z o.o., jako członek renomowanej norweskiej grupy Istrail, ma swoją siedzibę w Golubiu-Dobrzyniu. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości naczep, przyczep, przyczep specjalistycznych oraz zabudów, które spełniają najwyższe standardy branżowe.Nasza historia sięga roku 1916, kiedy to firma została założona w malowniczym Larviku w Norwegii. Od tamtej pory Istrail stał się niekwestionowanym liderem na norweskim rynku we wszystkich grupach produktowych, którymi się zajmuje. Nasza wyjątkowa dedykacja dla jakości i innowacji pozwoliła nam zdobyć zaufanie klientów oraz ugruntować naszą pozycję jako marki cenionej za niezawodność i doskonałość w każdym detalu.Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i ciągle dążymy do doskonalenia naszych produktów oraz usług, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów. W Istrail Sp. z o.o. łączymy tradycję z nowoczesnością, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania, które przewyższają oczekiwania naszych partnerów biznesowych.Poszukujemy pracownika na stanowiskoSpawacz - ślusarzPraca na cały etat, system dwuzmianowy

Obowiązki

  • •praca fizyczna z użyciem narzędzi ślusarskich oraz automatem spawalniczym,
  • •obróbka detali,
  • •spawanie elementów konstrukcyjnych,
  • •prace ślusarskie,
  • •oznaczanie spoin na rysunkach,
  • •dbałość o jakość wykonywanych elementów i powierzony sprzęt;

Wymagania

  • •doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • •uprawnienia spawalnicze,
  • •spawanie metoda MIG / MAG zgodnie z dokumentacją techniczną
  • •znajomość rysunku technicznego,

Oferujemy

  • •stałą umowę o pracę,
  • •atrakcyjne wynagrodzenie,
  • •premie
  • •szkolenia i kursy spawalnicze
  • •finansowe bonusy świąteczne,
  • •pakiet ubezpieczeniowy na życie oraz pakiet zdrowotny

  • Praca Golub-Dobrzyń
  • Ślusarz Golub-Dobrzyń
  • Spawacz Golub-Dobrzyń
  • Golub-Dobrzyń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045