Spawacz / Ślusarz
  • Nowe Miasto nad Wartą
Nowe Miasto nad Wartą, Nowe Miasto nad Wartą, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • przygotowanie detali do spawania
  • spawanie detali i podzespołów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • wykonywanie prac ślusarskich związanych z obróbką metalu

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • zdolności manualne
  • gotowość do pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport lub Medicover Sport, dofinansowanie do wakacji, premia gwiazdkowa, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do posiłków

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Nowe Miasto nad Wartą
  • Ślusarz Nowe Miasto nad Wartą
  • Spawacz Nowe Miasto nad Wartą
  • Nowe Miasto nad Wartą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293