Spawacz ślusarz
  • Długołęka
Długołęka, Długołęka, Dolnośląskie, Polska
Perfecta Parasols Sp.z.o.o.
27. 8. 2024

Poszukujemy zaangażowanego spawacza - ślusarza do zakładu produkcyjnego w Borowej - Perfecta Parasols. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie elementów stalowych, dbając o efektywny proces produkcji oraz zachowanie standardów jakości. Wymagane doświadczenie ze względu na rodzaj pracy - spawanie.
Praca od zaraz.
Obowiązki:
- Spawanie elementów stalowych
- Przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania, przecinania, zgrzewania czy lutowania
- Zapewnienie zgodności produktów z wymaganiami jakościowymi
- Wykrywanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych
- wykonywanie prac ślusarskich (wiercenie, gwintowanie, gratowanie)
- dbanie o narzędzia oraz stan techniczny maszyny
- Prowadzenie dokumentacji produkcji w wewnętrznym systemie
- Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
Mile widziane:
- Umiejętność rozwiązywania problemów produkcyjnych
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
Wymagania:
- Dokładność i dbałość o jakość
- Posiadanie książeczki spawacza
- Umiejętność pracy w zespole
- Pozytywne podejście i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Oferujemy:
- umowę zlecenie 27zł/h netto
- możliwość zatrudnienia emeryta
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30
- wolne weekendy
- praca w miłej atmosferze
- bezpłatny parking
Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz OLX.

  • Praca Długołęka
  • Ślusarz Długołęka
  • Spawacz Długołęka
  • Długołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544