Śpawacz-ślusarz
  • Grodzisk Mazowiecki
śpawacz-ślusarz
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
BIZUB Fabryka Haków Holowniczych
8. 5. 2024

Polski producent haków holowniczych poszukuje osoby na stanowisko spawacz/ślusarz.
Zadania: spawanie metodą MIG/MAG przygotowywanie elementów do spawania obróbka elementów przed i po spawaniu, samokontrola wykonanych elementów, obsługa walcarki, piły, wiertarki. dbanie o sprzęt i stanowisko pracy
Wymagania: chęci do pracy, dokładność i dyscyplina pracy, posługiwania się elektronarzędziami, przygotowania przyrządów/pomocy do montażu i spawania
Zapewniamy: umowa zlecenia/umowa o pracę pracę jednozmianową; pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, atrakcyjne wynagrodzenie
Mile widziane:
*zaangażowanie;
*możliwość pracy bez języka polskiego
Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do składania CV.

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Ślusarz Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293