Spawacz Niemcy, bez jęz. niemieckiego i aktualnych certyfikatów, praca od zaraz
  • 50-155 Wrocław
dolnośląskie, 50-155 Wrocław, dolnośląskie, Polska
HR Work Force Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

-         Spawanie  z góry do dołu i w pozycji podolnej

-         Spawanie blach o grubości od 2,5 do 6 mm

-         Spawanie całych kontenerów do recyklingu

-         Spawanie stali czarnej

-         Prace ślusarskie tj. cięcie, gięcie i wiercenie blach

Wymagania

-         Doświadczenie w pracach spawalniczych, ślusarskich

-         Własne auto do wyjazdu

-         Nie wymagamy znajomości jęz. niemieckiego!

-         Nie wymagamy aktualnych certyfikatów spawalniczych!

-         Chęci do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

-         Umowę o pracę tymczasową

-         Stawka godzinowa: 18,5 € brutto/h + dodatki

Dodatki:

+25% za godziny nadliczbowe

-         Praca w systemie 1– zmianowym

-         Darmowe zakwaterowanie, pokój 1-osobowy, 5 km od miejsca pracy

-         Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

-         Zwrot kosztów pierwszego dojazdu z Polski do Niemiec

  • Praca dolnośląskie
  • Spawacz dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914