Spawacz /Monterzy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ESTOM
27. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Estom z poszukuje Spawacza MIG/MAGdo pracy w Holandii
W związku z realizacją montaży w Holandii zapraszamy spawaczy, monterów kadłubów oraz monterów rurociągów na spotkanie rekrutacyjne z próbkami pracy 22.08.2024 r w Gdyni (ul. Olimpijska 2- budynek Fundacji Gospodarczej)
Opis stanowiska:
- Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG
- Wykonanie spawów wg dokumentacji technicznej
- Kontrola jakości wykonanych spawów
Wymagania:
- Wymagane doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG
- Znajomość języka angielskiego
- Uprawnienia spawalnicze
Oferujemy:
- Umowa Holenderska Wynagrodzenie od 600 euro/40 h + nadgodziny ( w tym pokój jednoosobowy , ubezpieczenie , dojazdy do pracy , odzież robocza)
- Działalność A1/ZZP od 33 euro/h , możliwość wynajęcia pokoju koszt 190 euro/ tydzień , wymagania : własna odzież robocza oraz samochód, komunikatywny angielski .