Spawacz - monter maszyn
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Enermont Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac spawalniczych remontowanych urządzeń w ramach utrzymania ruchu
  • udział w wykonywaniu prac remontowych m.in. urządzeń energetycznych i hutniczych w jednej z dwóch lokalizacji w Warszawie
  • bieżące usuwanie usterek urządzeń m.in. kotłowych i przykotłowych, hutniczych
  • konserwacja maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • praktyczna umiejętność spawania metodą 111 oraz 135 (warunek konieczny) - wykonanie próbek, ważne certyfikaty
  • praktyczna umiejętność cięcia palnikiem tlen-acetylen
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się nim
  • doświadczenie w wykonywaniu prac na podobnym stanowisku (remonty mechaniczne urządzeń)
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyscyplina
  • dokładność
  • odpowiedzialność
  • zmysł techniczny
  • mile widziane uprawnienia energetyczne „E” gr. 2

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji zawodowych (np. kursy i uprawnienia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności

  • Praca Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Spawacz Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080