Spawacz Monter Konstrukcji Stalowych - Praca od Zaraz!!
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Manpower
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanych kwalifikacji
Bogaty pakiet benefitów: premię motywacyjną, frekwencyjną, dodatek za pracę w systemie zmianowym, 100% stawki zasadniczej za pracę w systemie 4-brygadowym
Nagrodę roczną
Dodatek za dojazd do pracy
2 dni dodatkowego urlopu wypoczynkowego
Niezbędne narzędzia pracy
Zadania:
Wykonywanie prac spawalniczych i/lub monterskich
Wymagania:
Wykształcenie minimum zawodowe
Doświadczenie w pracy w zawodzie spawacz i/lub monter konstrukcji stalowych oraz w obsłudze maszyn i urządzeń
Uprawnienia na spawanie półautomatem (książeczka spawacza – metoda MAG 135)
Znajomość rysunku technicznego
Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy
Umiejętności ślusarskie
Umiejętność montażu drobnych detali
Oferta dotyczy pracy stałej.
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)

  • Praca Wałbrzych
  • Monter Wałbrzych
  • Spawacz Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293