Spawacz/Monter konstrukcji stalowych
  • Mielno
Mielno, Mielno, zachodniopomorskie, Polska
P.P.H.U. VOSS
10. 8. 2024

Firma Voss specjalizuje się w montażu konstrukcji stalowych regałów magazynowych typu AKL, OPM, DPS, SILO, FLEXY, CUBY. Dziesięć lat doświadczenia w branży ugruntowało pozycję firmy na rynku przez co zapewnia ona stałe i stabilne zatrudnienie swoim pracownikom.Wraz z dynamicznym rozwojem oraz rozpoczęciem nowych projektów w Europie i Ameryce Północnej zatrudnimy pracowników na stanowiskoSpawacz/Monter Konstrukcji StalowychPo więcej informacji zapraszamy pod nr tel. +48 662 131 442

Obowiązki

  • Spawanie różnych elementów konstrukcyjnych,
  • Przygotowanie powierzchni,
  • Części oraz poszczególnych elementów do spawania,
  • Kontrola jakości wykonanych wyrobów i spoin,
  • Spawanie elektrodą,
  • Spawanie szyn (prowadnic) zautomatyzowanych systemów jezdnych,
  • Sporządzanie dokumentacji

Wymagania

  • Umiejętności spawalnicze potwierdzone certyfikatami,
  • Posiadanie książeczki spawacza lub uprawnienia TUV,
  • Doświadczenie w zakresie spawania metodą elektrodową,
  • Uprawnienia do spawania elektrodą otuloną (metoda 111 według ISO 9606),
  • Dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego urządzeń, maszyn i narzędzi,
  • Zdolności manualne,
  • Samodzielność oraz precyzja w działaniu,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Odpowiedzialność,

Oferujemy

  • Stabilne (również w okresie zimowym) zatrudnienie,
  • Po okresie próbnym długoterminowa umowa o pracę,
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe ,
  • Zarobki od 12 - 15 000 zł netto,

  • Zakwaterowanie,
  • Darmowy dojazd z i na projekt,
  • Darmowy dojazd z kwatery do miejsca pracy pojazdami służbowymi ,
  • Odzież roboczą,
  • Narzędzia pracy,
  • Opiekę kadry managerskiej projektów i biura w Polsce

  • Praca Mielno
  • Spawacz Mielno
  • Monter Mielno
  • Mielno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648