Spawacz - Monter Brygadzista
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie montażu urządzeń i instalacji zgodnie ze zleceniem, dostarczonymi rysunkami i schematami,
  • Terminowe i prawidłowe wykonanie zleconych zadań, koordynowanie pracy podległych pracowników podmiotów zewnętrznych (podwykonawców),
  • Montaż urządzeń i instalacji z zastosowaniem właściwych podzespołów, ustalonych w listach części,
  • Wykonywanie robót montażowo-spawalniczych na wyjazdach delegacyjnych zarówno w kraju jak i za granicą,
  • Dbanie o wizerunek firmy na zewnątrz,
  • Stały kontakt z klientem w czasie trwania projektu.

WYMAGANIA:

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, krajowych oraz zagranicznych (około 50 % czasu pracy),
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • Zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, chęć zdobywania nowego doświadczenia,
  • Samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania, inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów.

Mile widziane

  • Uprawnienia spawacza TIG (141),

OFERUJEMY:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • System premiowy,
  • W ramach wyjazdów służbowych zapewnienie floty samochodowej, zakwaterowania oraz diet zgodnie z Rozporządzeniem,
  • Możliwość uzyskania uprawnień spawalniczych w trakcie zatrudnienia,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu pracami montażowymi realizowanymi na całym świecie.

Benefity:

  • Premia roczna,
  • Kafeteria MyBenefit w tym karta MultiSport,
  • Multilife - zdrowie, odżywianie, psychologia i rozwój,
  • Spotkania integracyjne,
  • Nauka języków obcych,
  • Dofinansowanie wypoczynku,
  • Wyprawka dla dziecka,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Kawa.

  • Praca Tychy
  • Brygadzista Tychy
  • Monter Tychy
  • Spawacz Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536