Spawacz MIG/TIG/MAG - Miszewko
  • Miszewko
pomorskie, Miszewko, Pomorskie, Polska
Serwis Personalny Poland
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie sprzęgów według rys. technicznego
  • Sprawdzanie jakości łączenia
  • Obsługa narzędzi spawalniczych

WYMAGANIA:
  • Umiejętność spawania udukomentowana certyfikatami (metody MIG/TIG/MAG - minimum 2 metodami)
  • Umiejetność odczytywania rystunków technicznych
  • Doświadczenie na stanowisku Spawacza
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 6000-8000 zł brutto miesięcznie - w zależności od umiejętności
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00
  • Darmowy dojazd busem z Gdyni do Miszewka

  • Praca pomorskie
  • Spawacz kujawsko-pomorskie
  • Spawacz pomorskie
  • Spawacz Mikołajki Pomorskie
  • Spawacz Jabłonowo Pomorskie
  • Spawacz Kowalewo Pomorskie
  • Spawacz Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246