Spawacz MAG do 18439 Stralsund
  • Szczecin
Wrocław, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Bookmark Personal
20. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Serdecznie witamy w Bookmark- Personal
Jako specjaliści w pośrednictwie pracy oferujemy kandydatom atrakcyjne oferty pracy z interesującymi zadaniami w renomowanych firmach.
Szukasz nowego wyzwania jako Spawacz MAG na terenie Niemiec ?
W takim razie nasz Klient jest właściwym miejscem dla Ciebie!
MIEJSCE PRACY: 18439 Stralsund
Twój zakres obowiązków:
Spawanie metodą : MAG
Nasze wymagania:
Aktualne uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatem
Doświadczenie w zawodzie spawacza
Znajomość rysunku technicznego
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat. B + własne auto na wyjazd do pracy
To oferujemy:
Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
Wynagrodzenie miesięczne netto: 12.000 – 16.000
Diety
Renomowane miejsca pracy na terenie Niemiec
Bonus wakacyjny i świąteczny
250 Euro bonusu za polecenie nowego pracownika
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
Opieka polskiego koordynatora
W razie jakichkolwiek pytań jestem osiągalna pod numerem tel. 0049 163 777 64 52 Marta

  • Praca Wrocław
  • Spawacz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864