Spawacz MIG MAG TIG Całe Niemcy
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Rekrutacje techniczne Niemcy
19. 7. 2024

Dołącz do naszego zespołu jako Spawacz MIG/MAG/TIG! Szukamy doświadczonego spawacza, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie wysokiej jakości spawów w różnych projektach. Praca w naszej firmie to nie tylko stabilność zatrudnienia, ale także możliwość rozwoju zawodowego i praca w przyjaznym środowisku.
Obowiązki: Wykonywanie spawów metodami MIG, MAG i TIG zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami. Przygotowywanie materiałów do spawania, w tym cięcie, szlifowanie i montaż. Kontrola jakości spawów i naprawa ewentualnych wad. Utrzymywanie porządku i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i standardów jakościowych.
Wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia w spawaniu metodami MIG, MAG i TIG.
Podstawowa znajomość języka niemieckiego Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych. Doświadczenie w pracy z różnymi materiałami, takimi jak stal, aluminium i stal nierdzewna. Znajomość technik spawalniczych i standardów jakościowych. Certyfikaty spawalnicze będą dodatkowym atutem. Samodzielność, precyzja i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia. Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach. Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole. Pakiet socjalny, w tym ubezpieczenie zdrowotne i świadczenia dodatkowe.

  • Praca Poznań
  • Spawacz Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567