SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
  • Trzebnica
Trzebnica, Trzebnica, dolnośląskie, Polska
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
5. 4. 2024

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH – lider rynku pracy.Jesteśmy podmiotem należącym do miedzynarodowej grupy, wyspecjalizowanej w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.Daj sobie szansę na stabilne zatrudnienie – wybierz Walter-Fach-Kraft.Dołącz do naszego zespołu. Poszukujemy osoby na stanowisko:SPAWACZ MIG MAGMiejsce pracy: Wroclaw

Obowiązki

  • -spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego
  • -kontrola jakości

Wymagania

  • -doświadczenie jako spawacz
  • -aktualne uprawnienia

Oferujemy

  • -umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • -atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • -zaliczkę już po pierwszym tygodniu pracy
  • -płatne nadgodziny, urlopy, premie
  • -ubezpieczenie
  • -bezpłatne ubranie robocze
  • -oraz wiele więcej

  • Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!
  • Tel. + 48 71 366 60 81
  • Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć
  • Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Trzebnica
  • Spawacz Trzebnica
  • Trzebnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179