Spawacz MIG/MAG lub TIG praca za granicą od połowy sierpnia
  • Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, Polska
Dextron Personeel B.V.
17. 7. 2024

Dextron Perosneel specjalizuje się w rekrutacji oraz delegowaniu wykwalifikowanych pracowników na stanowiska w różnych sektorach. Wspieramy naszych klientów w ich zapotrzebowaniu na specjalistów takich jak:•Spawacze•Elektrycy•Budowlańcy,•Operatorzy Maszyn CNC •Monteży konstrukcji Stalowych•Malarze Proszkowi•Piaskarze •LakiernicyWspółpracujemy z wieloma firmami na terenie całej Holandii oraz w Niemczech. Wybierz Dextron Personeel. Mamy dla Ciebie prace.

Obowiązki

  • Aktualnie prowadzimy rekrutacje dla kilkunastu klientów na terenie Holandii. Spawacze MiG MAG lub TIG .
  • Różne wymagania klientów pozwalają dobrać oferte według preferencji kandydata , a poziom doświadczenie pozwala określić stawke która również jest uzależniona od formy zatrudnienia.
  • Więc jeśli jesteś doświadczonym Spawaczem lub dopiero odebrałeś certyfiakty spawalnicze , wyślij zgłoszenie. Cv lub numer telefonu , oddzwonimy i dopasujemy oferte właśnie dla Ciebie.

Wymagania

  • Samochód na dojazd do pracy
  • Doświadczenie w Spawaniu
  • Certyfikaty Spawalnicze
  • J.Obcy będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i montażu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie na A1/ZZP lub kontrakcie
  • Zakwaterowanie ( odpłatnie ) w pokojach jedno osobowych
  • Wypłaty tygodniowe
  • 14 dniowy okres fakturowania ( A1/ZZP )
  • Praca długoterminowa

  • Praca na terenie Holandii

  • Praca Ostrowiec Świętokrzyski
  • Spawacz Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ostrowiec Świętokrzyski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941