Spawacz MIG/MAG
  • Niemcy
Niemcy, 0, Niemcy
IMS Industriemontage und Schweißtechnik GmbH
21. 9. 2024

Szukasz nowych wyzwań i chcesz pracować w niemieckiej firmie, która od ponad 25 lat zajmuje się realizacją projektów przemysłowych na terenie Niemiec? - Z nami praca w Niemczech to legalność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie w euro i opieka koordynatora w języku polskim (oraz wiele innych).

Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości rynku zapewniamy naszym pracownikom pracę na najlepszych projektach – od technologii elektrowni, przez energie odnawialne, po instalacje i konstrukcja stalowe. Nasi pracownicy stale się rozwijają i zdobywają cenne know-how, które znacząco wpływa na ich szanse rozwoju na rynku niemieckim.
Zakres obowiązków:

  • Samodzielne i precyzyjne spawanie metodą MAG konstrukcji stalowych i metalowych.
  • Prace spawalnicze zgodnie z określonymi instrukcjami i zaleceniami.
  • Czytanie rysunku spawalniczego i technicznego.
  • Ścisłe przestrzeganie zasad BHP.
  • Wykonywanie prac przygotowawczych i montażowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie jako spawacz oraz doświadczenie zawodowe z grupami materiałów zgodnie z DIN EN 287-1 lub DIN EN ISO 9606-1 w FM3 (wszystkie pozycje).
  • Doświadczenie jako spawacz w produkcji lub montażu (nie jest to warunek konieczny).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 17,00 do 20,00 EUR brutto/h (warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych) + wypłata dziennej diety + bonusy socjalne + wyplata kosztów podróży .
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych, urlopy, chorobowe, niemiecki dodatek na dzieci.
  • Zapewniamy długoterminową perspektywę pracy w jednej z wiodących firm jako dostawcy usług przemysłowych.
  • Dodatki pozabranżowe, za nadgodziny i prace zmianową.
  • Bonus świąteczny i urlopowy.
  • Atrakcyjne premie poleceniowe.
  • Firma oferuje odzież ochronną najwyższej jakości oraz niezbędne narzędzia do pracy.
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego.
  • Możliwość otrzymywania zaliczek.
  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów.
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Spawacz Niemcy

  • 114 123
    20 838