Spawacz MIG-MAG, atrakcyjne wynagrodzenie, Francja
  • Ząbkowice Śląskie
Ząbkowice Śląskie, Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie, Polska
AS Interim
10. 8. 2024

AS Interim to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Spawacz MIG-MAG
Miejsce pracy: Francja/ 44460 - SAINT NICOLAS DE REDON
Zakres obowiązków:
- spawanie kontenerów stalowych metodą Mig-Mag
- wiercenie , cięcie i szlifowanie materiałów
- obsługa spawarki i suwnicy
- prace według planów i rysunków technicznych pod nadzorem brygadzisty
WYMAGANIA :
- doświadczenie 5 letnie w spawaniu metodą 135-136
- umiejętność pracy na podstawie rysunku
- aktualne certyfikat spawalniczy mile widziane
- dbanie o bezpieczeństwo pracy
- mile widziane prawo jazdy Oferujemy :
- pracę tymczasową na terenie Francji
-stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracownik zostanie objęty ubezpieczeniem
- wymiar czasu pracy: 39 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy
- możliwość pracy w nadgodzinach i soboty
- stawkę godzinową: 17,70 brutto
- koszt zakwaterowania opłaca firma
- możliwość długotrwałej współpracy
- możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500 lub adres @

  • Praca Ząbkowice Śląskie
  • Spawacz Ząbkowice Śląskie
  • Ząbkowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567