Spawacz MIG / MAG
  • Zblewo
Zblewo, Zblewo, pomorskie, Polska
Sungroup Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie dużych kontenerów metalowych metodą Mig/Mag 135.
  • Przygotowanie elementów i materiałów do spawania.
  • Poprawianie błędów za pomocą szlifierki.
  • Kontrola jakości wykonanych spoin oraz weryfikacja zgodności z normami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG 135.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań.
  • Uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy.
  • Grafik pracy: od poniedziałku do soboty, Jedna zmiana, zaczynająca się o 6 rano. Można pracować przez 10-12 godzin.
  • Zakwaterowanie: Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.

  • Praca Zblewo
  • Spawacz Zblewo
  • Zblewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509