Spawacz MIG/MAG
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Metaal Flex
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie materiału pod spawanie,

  • spawanie stali nierdzewnej i aluminium (grubość materiału od 1 do 6 mm),

  • spawanie seryjne,

  • szlifowanie zespawanych elementów,

  • praca na maszynach AMADA.

Zakład jest wszechstronnym dostawcą prac z blachy i lekkich konstrukcji, od prototypów po średniej wielkości serie.

Trzon ich produkcji stanowi cięcie laserowe, wykrawanie, gięcie i spawanie. Zajmują się również wieloma procesami pokrewnymi, takimi jak zgrzewanie punktowe, walcowanie, wstawianie, piłowanie, ziarnowanie i bębnowanie. Obrabiają także wiele rur, rurek i profili.

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • doświadczenie na stanowisku spawacza MIG/MAG

  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

OFERUJEMY:

-atrakcyjną stawkę

-możliwość nadgodzin,

-umowę na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia,

-bezpłatny transport i dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,

-wysoki standard zakwaterowania, w pełni wyposażonego w AGD,

-bezpłatny dostęp do pralnio-suszarni,

-program poleceń pracowniczych.

  • Praca opolskie
  • Spawacz opolskie
  • Spawacz Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246