SPAWACZ (MIG/MAG)
  • Kielce
Kielce, Peryferyjna 23, 25-562 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
EXBUD KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

według stanowiska

Inne wymagania
Zakres obowiązków: wykonywanie prac ślusarsko spawalniczych, spawanie elementów stalowych na Wytwórni Konstrukcji Stalowych, transport gotowych elementów za pomocą suwnic. Praca w hali.
Pracodawca oferuje: pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22,stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie, premię za polecenie pracownika, dofinansowanie do posiłków przez 12 miesięcy w roku, prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny, dodatkowe ubezpieczenie UNIQA, świadczenia socjalne (np. bony w okresie świątecznym), możliwość dalszego rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach i kursach zawodowych, możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne.
Wymagania; doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza, aktualny certyfikat spawalniczy MIG/MAG, umiejętność czytania rysunku technicznego,obsługa palnika acetylenowo - tlenowego
Mile widziane:umiejętność spawania łukiem krytym metoda 121, uprawnienia UDT do obsługi suwnicy z poziomu zero.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

  • Praca Kielce
  • Spawacz Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075