Spawacz MIG/MAG
  • Kluczbork
Kluczbork, Kluczbork, Opolskie, Polska
Sonder
9. 8. 2024

Lokalizacja: Kluczbork
Zakres obowiązków:
Wykonywanie spawania konstrukcji stalowych metodami MIG/MAG.
Przygotowywanie komponentów do spawania, w tym cięcie, wiercenie oraz szlifowanie.
Analiza i interpretacja rysunków technicznych.
Obsługa narzędzi i maszyn spawalniczych, takich jak szlifierki, palniki oraz elektronarzędzia.
Praca zgodnie z dokumentacją techniczną oraz standardami spawalniczymi.
Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP.
Realizacja zamówień produkcyjnych.
Montaż stalowych konstrukcji zarówno w hali, jak i na otwartej przestrzeni.
Szlifowanie spoin i oczyszczanie konstrukcji.
Wymagania:
Doświadczenie w branży spawalniczej.
Umiejętność czytania rysunków technicznych.
Mile widziane certyfikaty spawalnicze.
Zdolność do efektywnej pracy zespołowej.
Dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań.
Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w godzinach 10-12h.
Znajomość obsługi narzędzi procesowych i pomiarowych.
Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie usługowej.
Możliwość zakwaterowania w razie potrzeby.
Wynagrodzenie 35-40 zł netto.
Przyjazną i spokojną atmosferę pracy.
Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, umiejętności oraz zaangażowania, od 35 zł netto/h.
Pracę na podstawie umowy zlecenia lub B2B.
Klauzula RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

  • Praca Kluczbork
  • Spawacz Kluczbork
  • Kluczbork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544