Spawacz MIG/MAG 135 stal czarna
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Cześć! Jesteśmy SGP - Sorting  Group Poland Sp. z o.o.  Od 2006 roku pomagamy ludziom takim jak Ty znaleźć idealne miejsce pracy. Miesięcznie zatrudniamy ponad 3 000 pracowników w Polsce i za granicą, co czyni nas jednym z liderów w branży. Ale to nie liczby nas definiują - to sposób, w jaki dbamy o naszych pracowników.

Miejsce pracy: Wrocław.

Zakres zadań:

  • spawanie gotowych elementów do wagonów pociągowych,
  • obsługa palnika acetylenowo-tlenowego,
  • spawanie blach i spoin,
  • kontrola jakościowa wykonanych spawów.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • doświadczenie w spawaniu stali czarnej,
  • uprawnienia MIG/MAG 135 FM1,
  • mile widziane ważne uprawnienia UDT do obsługi palnika acetylenowo-tlenowego.

W SGP czeka na Ciebie:

  • umowa zlecenie z pełnym oskładkowaniem do ZUS,
  • stawka 52 zł brutto/h,
  • praca na zmiany,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • stała współpraca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • extra dodatek za polecenie znajomego do pracy w SGP do 400 zł brutto!

  • Praca Wrocław
  • Spawacz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584