Spawacz MIG-MAG 131/135
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • spawanie gotowych elementów do wagonów pociągowych,
  • zgrzewanie doczołowe oraz pachwinowe.

Nasze wymagania

  • ważne uprawnienia MIG-MAG 131/135 oraz PB+PF+FM1 lub PB FM5,
  • doświadczenie zawodowe w spawaniu stali czarnej lub stali nierdzewnej lub aluminium,
  • doświadczenie i uprawnienia do posługiwania się palnikiem lub gotowość do wyrobienia uprawnień,
  • doświadczenie w zgrzewaniu rur,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowie zlecenie z pełnym ZUS-em lub w ramach działalności gospodarczej,
  • stawka 45-48 zł brutto/godz. na umowie zlecenie, stawka 55-59 zł netto na B2B,
  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin z dodatkiem 25%,
  • praca na zmiany,
  • szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
  • stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • extra premia za polecenie znajomego do pracy w SGP 400 zł brutto!

  • Praca Świętochłowice
  • Spawacz Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584