Spawacz MIG-MAG - 1 zmiana - wolne weekendy
  • Nowogród bobrzański
spawacz MIG-MAG - 1 zmiana - wolne weekendy
Nowogród Bobrzański, Nowogród bobrzański, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Masz doświadczenie jako Spawacz lub ukończyłeś kurs MIG-MAG i szukasz pracy ?

Zależy Ci na stałym zatrudnieniu?

Nie wahaj się i aplikuj już dziś!

Oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku spawacza
  • kurs MIG/MAG
  • chęć do nauki i dalszego rozwoju

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o prace z bezpośrednim zatrudnieniem u klienta
  • pracę w systemie 1 zmianowym (6-14)
  • wynagrodzenie +premię obecnościowa
  • dofinansowanie do dojazdów
  • codzienny posiłek

Zadania

  • spawanie elementów stalowych
  • przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania
  • kontrola stanu technicznego maszyn na stanowisku pracy
  • obróbka metalu zarówno ręczna jak i przy pomocy odpowiednich maszyn
  • tworzenie konstrukcji metalowych

  • Praca Nowogród Bobrzański
  • Spawacz Nowogród Bobrzański
  • Nowogród Bobrzański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045