Spawacz Mig Mag
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Hrappka.pl
17. 10. 2024

#1299874

Twój zakres obowiązków:

  • praca przy produkcji wagonów i lokomotyw,
  • spawanie blach i spoin,
  • kontrola jakościowa wykonanych spawów.

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz MAG 135, MIG 131,
  • uprawnienia spawalnicze MAG 135, MIG131,
  • umiejętności manualnych,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność czytania dokumentacji spawalniczej.

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • praca w systemie 2 zmianowym bez nożnych zmian,
  • wolne weekendy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty sportowej oraz platformy do nauki języków obcych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pracę z doświadczonymi ludźmi, którzy zarówno cenią Twoją wiedzę jak i mogą podzielić się swoją.

  • Praca Wrocław
  • Spawacz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662