Spawacz MIG 135
  • Kutno
spawacz MIG 135
Kutno, Kutno, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko spawacza metodą MIG 135.

  • stała praca z bezpośrednim przejęciem już po 2 miesiącach,
  • lokalizacja - Kutno

Oczekujemy

  • umiejętność spawania metodą MAG135 i aktualne uprawnienia,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dobrej organizacja pracy,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie miesięczne,
  • pracę w systemie jednej zmiany od poniedziałku do piątku,
  • wolne weekendy,
  • drugie śniadanie,
  • szeroki pakiet benefitów poza płacowych (dodatek do wakacji, kartę Multisport, paczki świąteczne)

Zadania

  • spawanie elementów metalowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • kontrola jakości wykonanych produktów,
  • realizacja planów produkcyjnych,
  • współpraca z innymi obszarami produkcyjnymi,

  • Praca Kutno
  • Spawacz Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246