Spawacz metodą TIG
  • Szprotawa
Szprotawa, Szprotawa, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 4. 2024

Masz doświadczenie w spawaniu i chcesz rozwijać zdobyte już dotychczas umiejętności? Dołącz już dziś do Randstad i pracuj jako spawacz.

Dla naszego klienta z branży automotive do nowo powstałej hali produkcyjnej w miejscowości Wiechlice poszukujemy spawaczy metodą TIG.

Aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "spawacz",a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

Oczekujemy

  • uprawnienia do spawania metodą TIG
  • umiejętność spawania metodą TIG (aluminium)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - będzie dużym atutem
  • znajomości j. polskiego
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, i inne świadczenia)
  • wynagrodzenie 6500 brutto miesięcznie
  • 10% premii od wynagrodzenia podstawowego (650 zł brutto/miesiąc) za osiągniecie wskaźników jakościowych i wydajnościowych
  • dodatek 20% za prace w godzinach nocnych
  • praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (obecnie tylko 1 zmiana 6.00-14.00)
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa

Zadania

  • kontrola jakości spoin w płytach podłogowych
  • naprawa spoin nieprawidłowo wykonanych
  • szkolenie nowozatrudnionych pracowników

  • Praca Szprotawa
  • Spawacz Szprotawa
  • Szprotawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293