Spawacz metodą MIG-MAG 131/135
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, Śląskie, Polska
SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Cześć! Jesteśmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. Od 2006 roku pomagamy ludziom takim jak Ty znaleźć idealne miejsce pracy. Miesięcznie zatrudniamy ponad 3 000 pracowników w Polsce i za granicą, co czyni nas jednym z liderów w branży. Ale to nie liczby nas definiują – to sposób, w jaki dbamy o naszych pracowników.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Spawacz metodą MIG-MAG 131/135.
W SGP czeka na Ciebie:
zatrudnienie na umowie zlecenie z pełnym ZUS-em lub w ramach działalności gospodarczej,
stawka 48-53 zł brutto/godz. na umowie zlecenie, stawka 58-62 zł netto na B2B,
możliwość wypracowania dodatkowych godzin z dodatkiem 25%,
praca na zmiany,
szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
extra premia za polecenie znajomego do pracy w SGP 400 zł brutto!
Zakres zadań:
spawanie gotowych elementów do wagonów pociągowych,
zgrzewanie doczołowe oraz pachwinowe.
Oczekiwania wobec Kandydatów:
ważne uprawnienia MIG-MAG 131/135 oraz PB+PF+FM1 lub PB FM5,
doświadczenie zawodowe w spawaniu stali czarnej lub stali nierdzewnej lub aluminium,
doświadczenie i uprawnienia do posługiwania się palnikiem lub gotowość do wyrobienia uprawnień,
doświadczenie w zgrzewaniu rur,
gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Praca Świętochłowice
  • Spawacz Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662