SPAWACZ metodą MIG i TIG 141
  • Krosno
Krosno, Krosno, Podkarpackie, Polska
Spółdzielnia SIP ZPCh
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w procesie produkcji konstrukcji stalowych i elementów
  • organizacja pracy własnej,
  • samodzielność,
  • sumienność i dokładność,
  • umiejętności manualne.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • aktualne uprawnienia,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • preferowane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

OFERUJEMY:
  • stabilną pracę stacjonarną na podstawie umowy o pracę
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

  • Praca Krosno
  • Spawacz Krosno Odrzańskie
  • Spawacz Krosno
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714