Spawacz metoda MAG 135
  • Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl, Greater Poland Voivodeship, Polska
Kiel Polska Sp. z o. o.
9. 6. 2024

Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac spawalniczych metodą MAG
  • zachowanie zgodności wyrobu z dokumentacją
  • kontrola jakości wykonywanych detali
  • dbanie o utrzymanie czystości i bezpieczeństwa przy obsłudze maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • uprawnienia spawalnicze metodą MAG 135
  • mile widziane doświadczenie w pracy na spawalni lub ślusarni
  • znajomość rysunku technicznego

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • benefity socjalne tj: karta Multisport, prywatna opieka medyczna LUX-MED
  • dodatkowe kursy oraz możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Kiel Polska Sp. z o. o. wiodący producent siedzeń do komunikacji zbiorowej i pojazdów użytkowych w Europie będący częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw poszukuje kandydatów na stanowisko:

Spawacz MAG

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Spawacz Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370