Spawacz metodą MAG 135
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • spawanie gotowych elementów do wagonów pociągowych,
  • zgrzewanie doczołowe oraz pachwinowe.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w spawaniu metodą MAG 135 oraz ważne uprawnienia,
  • doświadczenie oraz uprawnienia do pracy z stalą czarną oraz nierdzewną FM1 i FM5,
  • doświadczenie i uprawnienia do posługiwania się palnikiem,
  • doświadczenie w zgrzewaniu rur,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • umowę zlecenie lub umowę B2B (działalność gospodarcza),
  • stawkę 45-48 zł brutto/godz. na umowie zlecenie, stawkę 55-58 zł netto na B2B,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin 3 zmiany od poniedziałku do piątku,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • extra premię do 400 zł brutto za polecenie znajomego do pracy w SGP,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • stałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Świętochłowice
  • Spawacz Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851