Spawacz MAG135
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Balticpersonal GmbH
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

ü Obsługa i konfiguracja robotów spawalniczych

ü Usuwanie drobnych usterek i wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych na robocie spawalniczym

ü Łączenie i spawanie (MAG) zespołów zgodnie ze specyfikacją na rysunku technicznym

ü Obróbka wstępna i końcowa spoin spawalniczych

ü Przeprowadzanie kontroli wizualnych i wymiarowych

ü Etykietowanie i dostarczanie gotowych elementów spawanych

ü Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

WYMAGANIA:

ü Umiejętność czytania rysunku technicznego w języku niemieckim

ü Umiejętność spawania metoda MAG135 – certyfikaty spawalnicze niekoniecznie aktualne

ü Umiejętność obsługi robotów spawalniczych.

ü Znajomość komunikatywna języka niemieckiego – mile widziana

ü Prawo jazdy Kat. B + auto na dojazdy do pracy – wymagane

OFERUJEMY:

ü Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat w oparciu o układ GVP

ü Stawka początkowa 16,00 € brutto/h + dieta 25,00€ netto za każdy dzień w pracy plus dodatki: nadgodziny, za pracę w nocy, niedziele i święta

ü Świąteczne i wakacyjne premie

ü Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

ü Możliwość pobierania zaliczek

ü Zapewnione zakwaterowanie – koszt 150,00€ miesięcznie

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567