Spawacz MAG, w Rathenow
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, Dolnośląskie, Polska
WBD WeldingService GmbH
18. 9. 2024

Dla klienta w Rathenow D-14712 (niedaleko Berlina) poszukujemy spawaczy MAG do stali i stali nierdzewnej, który może spawać zgodnie z dyrektywą w sprawie urządzeń ciśnieniowych (AD2000).
Branża: Konstrukcje metalowe/inżynieria mechaniczna/konstrukcja kontenerów
Rozmiar: do 40 ton
Oferujemy:
• Wynagrodzenia: podstawa 14,15€ +FG= 13€ netto/AH + 10€ VMA/AT (dieta za kazdy przepracowany dzien) + zakwaterowanie oplacane przez pracodawce
• Platne urlopy i premie swiateczne
• Umowa niemiecka, z calym pakietem socjalnym
• Praca na hali
• Zmiana: system 1- , lub/ i 2- zmianowy (Godziny pracy: 06.00 - 14.45, 14.45 - 23.30)
• Praca w weekendy: możliwa, w zależności od potrzeb produkcyjnych
Rozpoczęcie pracy od zaraz!
Profil wymagań:
• Spawacz MAG zgodnie z AD200 HP3-
• Kilkuletnie doświadczenie, najlepiej w budowie zbiorników ciśnieniowych lub budowie maszyn ciężkich/specjalnych
• Bardzo dobre doświadczenie w spawaniu cienkich i grubych blach
• Bardzo dobre doświadczenie w spawaniu pachwinowym i doczołowym w PB (poziomo), PA (pozycja zbiornika) PF (wznosząco)
• Znajomosc rysunku technicznego
• Znajomosc jezyka niemieckiego- warunek konieczny!
• Auto i prawo jazdy
Obowiązkowe wymagania:
• Ważny certyfikat spawalniczy, sprawdzany co 6 miesięcy
• Przepisy i standardy testowania: AD 2000 - HP3 DIN EN ISO 9606 -1
• Badanie medycyny pracy: G20 - Hałas G39 - Opary spawalnicze
• MAG (135-FM1, FM2) Spawanie wiedza Wiedza specjalistyczna
• MIG (138-FM5) Spawanie wiedza Wiedza specjalistyczna
• Obsługa suwnic - uprawnienia
Podstawowe zadania:
• Łączenie blach i profili (od 3 mm do 120 mm) zgodnie z rysunkami poprzez skręcanie lub spawanie (proces spawania MAG) | spoiny pachwinowe i czołowe (solidny szew spawanie bezpieczne) (stale konstrukcyjne(FM1;FM2) złożonych systemów zgodnie z aspektami technicznymi i ekonomicznymi (rysunki techniczne)
• Sprawdzanie elementów zgodnie z planem kontroli i rysunkami technicznymi
- Niezależne przeprowadzanie samokontroli pracowników
• Prawidłowe księgowanie procesów pracy w systemie ERP (niemiecki)
W razie pytan zapraszamy do kontaktu z naszym polskojezycznym dzialem rekrutacji: +491578-0574595
Aplikowac mozna poprzez wyslanie swojego CV i niezbnych dokumentow na adres email: @

  • Praca Zgorzelec
  • Spawacz Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584