Spawacz MAG / TIG / Operator spawania łukiem krytym 121
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

operator-spawania-lukiem-krytym-metoda-121

Obowiązki

  • wykonywanie ręcznie złączy spawanych metodami MAG/TIG/MMA/SAW,
  • obsługa słupo-wysięgnika i traktorów spawalniczych z głowicami do spawania łukiem krytym zgodnie z planem produkcji,
  • wykonywanie prac ślusarsko – montażowych,
  • umiejętność czytania instrukcji technologicznych spawania WPS będzie dodatkowym atutem,
  • dbałość o powierzony sprzęt, maszyny i stanowisko pracy.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane techniczne),
  • doświadczenie na stanowisku spawacza ręcznego lub stanowisku zautomatyzowanym do spawania łukiem krytym (praca na słupo-wysięgniku i traktorach spawalniczych),
  • odpowiedzialność, sumienność i dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia na suwnice, uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, posiadanie uprawnień spawalniczych/operatorskich, umiejętność rozróżniania gatunków stali, umiejętność wstępnej oceny wykonanej spoiny dodatkowym atutem będzie,
  • znajomość zasad montażu konstrukcji stalowych, zbiorników i aparatury przemysłowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę  o pracę / własna  działalność  gospodarcza,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do programu MultiSport,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • dofinasowanie do wypoczynku,
  • premie świąteczne,
  • ciekawa praca w prężnie rozwijającej się  firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz odbycia szkoleń (wózki widłowe, podnośniki koszowe, suwnice).

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Spawacz Brzeg Dolny
  • Operator Brzeg Dolny
  • Operator maszyn Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914