Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
15. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Praca dla Spawacza w Niemczech

Obowiązki

  • Realizujemy wiele różnorodnych projektów na terenie Niemiec. W związku z tym poszukujemy osób mających doświadczenie w: spawaniu warsztatowym, remontowym oraz rurociągów. Każdego z kandydatów możemy indywidualnie dopasować do trwających projektów, w zależności od posiadanego doświadczenia.

Wymagania

  • doświadczenie w umiejętności spawania odbiorowego
  • aktualne uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatami
  • umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełny pakiet ubezpieczenia obowiązującego na terenie UE
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • własną flotę samochodową dostępną dla pracowników
  • w pełni wyposażone i opłacone mieszkanie służbowe
  • komplet certyfikowanej odzieży roboczej
  • narzędzia oraz wyposażenie BHP
  • pracę w zespole specjalistów

  • Praca Kraków
  • Spawacz Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075