Spawacz MAG / TIG
  • Wsola
mazowieckie, Wsola, mazowieckie, Polska
KRATKI.PL MAREK BAL
6. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Precyzyjne spawanie blach o grubości 2-4mm (stal konstrukcyjna)
  • Łączenie elementów na podstawie rysunku technicznego
  • Drobne prace ślusarskie oraz przygotowanie elementów do spawania
  • Finalizacja produktów: przygotowanie pospawanego wyrobu do kolejnego etapu produkcyjnego
  • Praca zespołowa w grupach 7-8 osobowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie spawacza
  • Uprawnienia MAG lub TIG
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole i gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Pasja do pracy i chęć dalszego rozwoju

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesny park maszynowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego przez szkolenia i warsztaty podnoszące kwalifikacje
  • Przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów

Chcesz pracować w dynamicznym środowisku z nowoczesnym parkiem maszynowym? Szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w nowoczesnym środowisku!

Aplikuj teraz i zostań częścią naszego zespołu!

  • Praca mazowieckie
  • Spawacz Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584