Spawacz MAG - Spawanie elementów naczep
  • Czempiń, 64-020
wielkopolskie, Czempiń, 64-020, wielkopolskie, Polska
Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281)od kilkunastu lat świadcząca usługi rekrutacji personelu do krajów UE dla swoich partnerów poszukuje osób do pracy w Austrii jako Spawacz MAG - Spawanie elementów naczep

Opis stanowiska:
Przygotowanie i spawanie elementow  naczep
Spawanie metoda MAG w/w konstrukcji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia ok 2600€ netto przy 170 godz pracy miesięcznie i 23 dniach roboczych ( obejmuje stawkę godzinową 13,67€ brutto oraz 41,40€ diety netto za przepracowany dzień)
  • (Osoby bez ukończonego wykształcenia kierunkowego - stawka 13€ brutto)
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych ---- dodatek + 50% do stawki godzinowej
  • 13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld
  • 25 dni płatnego urlopu
  • Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km
  • Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt 400-450€ w zależności od standardu pokoju jednoosobowego
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna

Wymagania

Wymagania:

  • Doswiadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych
  • Wyksztalcenie kierunkowe
  • Prawo jazdy i wlasny samochod mile widziane
  • Znajomosc jezyka niemieckiego

  • Praca wielkopolskie
  • Spawacz wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696