Spawacz MAG praca Niemcy
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Injobs Pl Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Spawacz MAG praca Niemcy. Aktualnie szukamy 3 spawaczy do pracy w Niemczech
Obowiązki:
– spawanie cienkich i grubych blach
Wymagania:
– dobre doświadczenie – spawanie cienkich i grubych blach
– własne auto na dojazd do pracy (w teamach tylko jedna osoba)
Oferujemy:
– umowę o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach,
– zakwaterowanie płatne 300-400€
– atrakcyjne wynagrodzenie od 12 €/h brutto+ 7€ dzień
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres @ w tytule maila prosimy o wpisanie „Spawacz MAG praca Niemcy, imię i nazwisko”