Spawacz MAG - okolice Lipska (Niemcy)
  • Lipsk
Lipsk, Lipsk, Polska
15. 8. 2024

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Lipsk, NIEMCY

OCZEKUJEMY:

  •  Doświadczenia w zawodzie minimum 6 miesięcy,
  •  Mile widziana znajomość podstaw języka niemieckiego (nie jest to warunek konieczny).
  •  Mile widziany własny samochód (nie jest to warunek konieczny).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie elementów do pociągów,
  • Stal czarna, blachy 3mm-8mm,
  • Samo spawanie bez prac ślusarskich,
  • Nie jest wymagana umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Praca na hali w jednym miejscu.

OFERUJEMY:

  • Lokalizacja pracy: okolice Lipska (około 200 km od granicy),
  • Wynagrodzenie: 2500€ - 2800€ netto/miesięcznie,
  • System pracy: 1 zmiana,
  • Oferujemy niemiecką umowę na okres 12 miesięcy,
  • Zakwaterowanie - zapewniamy pokój jednoosobowy lub pokój dwuosobowy - koszt zakwaterowania do uzgodnienia,
  • Urlop w pierwszym roku pracy 25 dni,
  • Opiekę polskiego Koordynatora na terenie Niemiec.

APLIKACJA:

  • Prosimy o załączenie CV do aplikacji,
  • Możliwość przesłania CV bezpośrednio na adres e-mail: biuro@vbidea.pl lub aplikacja poprzez formularz na stronie internetowej firmy: https://vbidea.pl/
  • W przypadku aplikacji poprzez wiadomość e-mail, prosimy o załączenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Curriculum Vitae w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

  • Praca Lipsk
  • Spawacz lipski
  • Spawacz Lipsk
  • Spawacz Lipsko
  • Lipsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544