Spawacz MAG - BEZ ZMIAN NOCNYCH - darmowe zakwaterowanie
  • Krzywiń
Krzywiń, Krzywiń, wielkopolskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Dla sprawdzonego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w branży produkcyjnej w Krzywinie, szukamy osoby do pracy na stanowisku:

Spawacz MAG / Krzywiń

Interesuje Ci umowa o pracę, darmowe zakwaterowanie oraz możliwość zarabiać powyżej średniej krajowej na stanowisku Spawacz MAG w Polsce?

Oferujemy:

  • umowa o pracę z perspektywą na długotrwałą współprace;
  • prace na 2 zmiany (6-14 oraz 14-22) z możliwością nadgodzin;
  • terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca

darmowe zakwaterowanie.

Praca polega na:
  • spawaniu cienkich blach (czarny metal) zgodnie rysunkom technicznym
  • dbanie o porządek na miejscu pracy

Wymagania:
  • doświadczenie w spawaniu metodą MAG
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Dołącz się do zespołu profesjonałów w Krzywiniu już dziś!

Złóż swoje CV oraz zadzwoń pod numer 571 243 506

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
Rekomendacja,
Spotkanie w siedzibie firmy,
Decyzja.

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Zakwaterowanie
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój

  • Praca Krzywiń
  • Spawacz Krzywiń
  • Krzywiń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851