Spawacz MAG
  • Zgorzelec
Spawacz MAG
Zgorzelec, Zgorzelec, Dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Spawacz MAG (Schweißer MCH)

Miejsce pracy:Monachium, Niemcy

Czy jesteś doświadczonym spawaczem poszukującym nowych wyzwań? To ogłoszenie jest dla Ciebie!Poszukujemy Spawaczy MAG do pracy przy spawaniu konstrukcji stalowych.

Zadania:

  • Spawanie zespołów z niesprzężonej stali konstrukcyjnej przy użyciu MAG w pozycjach: poziomej, pionowej, oraz ewentualnie w pozycji nad głową (PA, PB, PF, PE)
  • Doświadczenie w budowie stalowych konstrukcji, preferowane w przemyśle dźwigowym lub budowie pojazdów szynowych
  • Ważne testy spawalnicze nie są obowiązkowe, ale mile widziane

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w budowie konstrukcji stalowych, zwłaszcza w przemyśle dźwigowym lub kolejowym
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym jest mile widziana

Oferta:

  • Niemieckaumowa o pracę:Pełen etat z pełnym pakietem socjalnym
  • Odzież ochronna:Sprzęt ochronny osobisty (PPE) jest zapewniany przez Manpower Niemcy. Koszty związane z PPE ponosi pracownik tylko w przypadku, gdy zrezygnuje z pracy z własnej inicjatywy. W takim przypadku PPE zostanie obciążone proporcjonalnie
  • Godziny pracy:7 godzin dziennie, 35 godzin tygodniowo
  • Model zmianowy:Praca w systemie zmianowym

Proces rekrutacji:

  • Rozmowa kwalifikacyjna i test wstępny: Kandydaci przechodzą rozmowę kwalifikacyjną w miejscu pracy, która obejmuje również wstępne spawanie

Dojazd we własnym zakresie, na miejscu organizujemy i zapewniamy nocleg!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, prosimy o przesłanie swojego CV.

  • Praca Zgorzelec
  • Spawacz Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544