Spawacz MAG 135 - praca w Rzeszowie
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Synerte Sp.z o.o.
6. 8. 2024

Naszą firmę wyróżnia doświadczenie. Od wielu lat działamy na polskim i zagranicznym rynku oraz z sukcesem wykonujemy zlecenia dla Klientów z wielu branż. Naszymi partnerami są m. in. Volvo, Porsche, Audi, Peugeot, Daimler, MAN i wiele innych.
W związku z rozwojem Synerte Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko Spawacza MAG - 135
Miejsce pracy: Rzeszów
Kluczowe obowiązki osoby na tym stanowisku:
• Spawanie elementów stalowych zgodnie z parametrami technologicznymi i rysunkiem technicznym,
• Wykonywanie zleconych prac spawalniczych,
• Przygotowanie powierzchni do spawania przez ich cięcie, prostowanie, ukosowanie, zaczyszczanie i szczepienie,
• Dbanie o należyty stan urządzeń, maszyn sprzętu i narzędzi.
Wymagamy:
• Umiejętności spawania metodą MAG 135,
• Uprawnień spawalniczych MAG 135 (możliwość przedłużenia ważności, jeśli wygasły),
• Znajomości rysunku technicznego,
• Doświadczenia w pracy przy składaniu elementów stalowych,
• Umiejętności trasowania i posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
• Umiejętności doboru parametrów spawania,
• Umiejętności pracy w grupie.
Naszym Pracownikom zapewniamy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia,
• Biuro w centrum Rzeszowa,
• Pracę w stałych godzinach,
• Odzież roboczą i narzędzia,
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
• Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
• Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony zespołu,
• Możliwość długoterminowej współpracy w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV za pomocą formularza.

  • Praca Rzeszów
  • Spawacz Rzeszów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Rzeszów
  • Doradca podatkowy w Polsce Rzeszów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584