Spawacz MAG 135
  • Bolesławiec
spawacz MAG 135
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 8. 2024

Firma produkcyjna z siedzibą w Wykrotach poszukuje spawacza MAG 135. Oferujemy stabilne zatrudnienie na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oczekujemy

  • doświadczenie w spawaniu metodą MAG 135 lubuprawnienia MAG 135
  • mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych
  • możliwości własnego dojazdu do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie 7000-7500 zł miesięcznie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wszystkie nadgodziny płatne 100%
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • regularne godziny pracy, tylko 2 zmiany
  • inne benefity, np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie

Zadania

  • spawanie stolarki stalowe
  • obsługa maszyn i urządzeń ślusarskich

  • Praca Bolesławiec
  • Spawacz Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544