Spawacz MAG 135/136
  • Wielkopolskie
wielkopolskie, Wielkopolskie, Polska
Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Miejsce pracy: Kallo, Belgia

Przewidywany okres zatrudnienia: od zaraz do sierpnia (z możliwością przedłużenia)

Opis stanowiska:

  • Spawanie instalacji rurociągowych i konstrukcji stalowych
  • Czytanie rysunków izometrycznych lub dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie prac montażowych na wysokości (powyżej 3 m)

Wymagania:

  • Min. 6-miesięczne doświadczenie na stanowisku spawacza
  • Posiadanie uprawnień spawalniczych
  • Umiejętność obsługi szlifierki kątowej i prostej
  • Dyspozycyjność do wykonania próbek spawalniczych w Krakowie
  • Mile widziany certyfikat SSC lub VCA

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u generalnego wykonawcy
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę delegującą do pracy w Belgii (umowa A1)
  • Wynagrodzenie miesięczne: 2500 - 2700 € netto
  • Zapewnione zakwaterowanie- mieszkania lub domy pracownicze
  • Godziny pracy: 7:00 - 16:45 (pon - pt)
  • Rotacyjny system pracy, np. 6/1 lub 7/2 - ustalany przez pracodawcę
  • Posiłek w dni robocze
  • Dojazd do Belgii i do miejsca pracy
  • Ubranie robocze
  • Dodatkowo: pakiet medyczny, karta multisport, udział w akcjach społecznych, paczki na święta, świadczenia finansowe na święta

  • Praca wielkopolskie
  • Spawacz wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692