Spawacz MAG 135
  • Wieluń
Wieluń, Wieluń, Łódzkie, Polska
Bomet
11. 9. 2024

Zapraszamy do współpracy spawaczy MAG 135 zainteresowanych spawaniem elementów konstrukcji stalowych w Niemczech. Oferujemy zatrudnienie na nowoczesnej hali produkcyjnej, przez okres minimum 9 miesięcy.
Obowiązki:
-Spawanie konstrukcji stalowych MAG 135
-Spawanie złączy doczołowych i pachwinowych
-Spawanie w pozycjach PA, PB, PC, PF
-Praca na samodzielnym stanowisku
Wymagania:
-Doświadczenie w spawaniu MAG 135 minimum 2 lata
-Umiejętność spawania złączy doczołowych i pachwinowych
-Umiejętność spawania w pozycjach PA, PB, PC, PF
-Mile widziane własne auto
-Wysoki poziom kultury osobistej
Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
-Bardzo wysokie składki na ubezpieczenie społeczne
-Darmowe mieszkanie
-Dopłatę do dojazdów do pracy 0,30€/km
-Wynagrodzenie godzinowe od 13,50€ do 14,50€ netto (na rękę)
-Pracę ok. 200 godzin w miesiącu
-Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
-Opiekę polskiego koordynatora
-Indywidulanie ustalane powroty do Polski np.5/1
-Pracę w dobrej atmosferze
-Możliwość wypłaty zaliczek
-Pracę w systemie 1-zmianowym

  • Praca Wieluń
  • Spawacz Wieluń
  • Wieluń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567