Spawacz konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Opis stanowiska:
  • Spawanie dużych zbiorników stalowych techniką MIG/MAG, okazjonalnie TIG
  • Przygotowywanie elementów na podstawie rysunków technicznych
  • Finalne obróbki mechaniczne zbiorników
  • Wymagana praca na wysokości około 3,5 metra
Profil Kandydata:
  • Posiadanie aktualnych certyfikatów spawalniczych
  • Doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG 135
  • Umiejętności szlifowania, polerowania i montażu
  • Znajomość czytania rysunków technicznych
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej oraz do odpracowania nadgodzin
  • Dodatkowe uprawnienia na obsługę suwnic i wózków widłowych będą atutem
Kryteria oceny podczas okresu próbnego:
  • Umiejętność spawania pionowego
  • Spawanie w trudno dostępnych miejscach
  • Spawanie rur i blach
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Program szkoleń technicznych i aktualizacji kwalifikacji
  • Opcja zdobycia dodatkowych certyfikatów, w tym UDT
  • Premie za obecność do 1200 zł rocznie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenia na życie
  • Dostęp do kart pre-paid

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

  • Praca Bydgoszcz
  • Spawacz Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584