Spawacz konstrukcji stalowych
  • Kuków-folwark
podlaskie, Kuków-folwark, Podlaskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Jako Spawacz konstrukcji stalowych będziesz mieć okazję pracować w stabilnej firmie, która ceni profesjonalizm i rozwój. Oferujemy dobre warunki pracy oraz przyjazne środowisko. Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności!

Lokalizacja Kuków-Folwark

Oczekujemy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza – montera konstrukcji stalowych w wytwórni,
  • Uprawnienia do spawania metodą MAG 135,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Uprawnienia do spawania w metodach 111 i/lub 311 będą mile widziane.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zmiany:2- 6:00-14:00; 14:00-22:00
  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia oraz rozwój zawodowy,
  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie, będącej częścią jednego z największych producentów stali na świecie,
  • Darmowy dojazd do pracy,
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym „wczasy pod gruszą”, świadczenia pieniężne z okazji Świąt, paczki oraz dofinansowanie kolonii i obozów dla dzieci pracowników,

Zadania

  • Prowadzenie procesów spawania zgodnie z przyjętym planem,
  • Kontrola wytworzonego wyrobu oraz dbałość o jego jakość,
  • Dokładność, sumienność i gotowość do pracy zmianowej,
  • Poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo,

  • Praca podlaskie
  • Spawacz podlaskie
  • podlaskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567